چرا راننده اپ

امروزه رانندگی و خودرو جزو اصول جدانشدنی از زندگی روزمره همه ی ما ایرانیان شده است. با نصب اپلیکیشن راننده برای شما که صاحب خودرو هستید خیلی راحت می توانید از نزدیکترین خدمات تعمیر و سرویس خودرو و نزدیکترین مراکز ارائه خدمات خودرویی ، مراکز تعویض پلاک و معاینه فنی و کلیه خدمات وابسته برای کلیه خودروها به صورت آنلاین و شبانه روزی در کلیه نقاط ایران بهره مند گردید.

ما در اپلیکیشن راننده سعی کرده ایم تا پل ارتباطی بین صاحبان مشاغل و مراکز خدمات خودرویی اعم از نمایندگی های مجاز ،تعمیرگاه های عمومی و تخصصی ، خدمات تعویض روغن و لاستیک ، خدمات باتریسازی ، صافکاری و نقاشی ، کارواش ، تزئینات و خدمات صوتی خودرو ، لوازم یدکی ، خدمات امداد و جرثقیل و خودروبر ، پارکینگ ، مراکز خدمات خودرویی شبانه روزی ، خدمات بیمه ، مراکز معاینه فنی ، مراکز تعویض پلاک و ... با رانندگان و دارندگان خودرو در کلیه نقاط ایران به صورت آنلاین باشیم شما صاحبین مشاغل و خدمات خودروهای سواری و سنگین و تامین کنندگان تجهیزات تعمیرگاهی با معرفی خدمات خود در اپلیکیشن راننده به راحتی می توانید تبلیغات و تخصص ها و خدمات و محصولات خود را معرفی نموده و از داشتن مشتریان جدید بهره مند گردید.

گروه اپلیکیشن راننده با بیش از ده سال تجربه و شناخت دقیق از نیازهای روزمره خودروهای سواری و سنگین در ایران ایجاد به این بانک اطلاعاتی برای معرفی و آشنایی دارندگان و رانندگان خودرو به صاحبین مشاغل و خدمات خودرو در نزدیکی یکدیگر کرده است.

آرزومندیم اپلیکیشن راننده چه در داخل شهر و روستا یا در سفر و جاده ها به مانند یک رفیق خوب عمل کرده و کمک رسان شما باشد .

طراح : سیستم های هوشمند ایران زمین

© 2020   تمامی حقوق وب سایت محفوظ و در اختیار راننده اپ می باشد